تبلیغات

چطور کیف‌های تقلبی را از کیف‌های اصل تشخیص دهیم؟

۰

این روزها بازار پوشاک تقلبی بسیار داغ است و شاید بیش از ??% محصولات متعددی که در بازار تحت عنوان برندهای معتبر دیده می‌شود تقلبی هستند. کیف‌های تقلبی در این میان تولید بیشتری دارند چون کپی کردن آن به دلیل عدم نیاز به سایزبندی و مسائل دیگر کار ساده‌تری است. در برخی موارد افراد سودجو کار کپی از کیف‌های برندهای معتبر را چنان ماهرانه انجام می‌دهند که تشخیص آن حتی برای افراد ماهر هم ساده نیست.شما می توانید انواع کیف را از سایت فروشگاهی تاج محل ست خریداری نمایید.

چطور کیف‌های تقلبی را از کیف‌های اصل تشخیص دهیم؟

تایپوگرافی

تایپوگرافی به هنر چیدمان حروف چینی و کنار هم قرار دادن اشکال مختلف حروف برای ایجاد یک تصویر گفته می شود.از تایپوگرافی در مد و طراحی لوگو روی محصولاتی مخصوصا کیف استفاده زیادی می شود. تایپوگرافی برای هر برندی فرم خاصی دارد و روی محصول تولیدی خود نصب می شود.و هرچه بیشتر با این لوگو و فرم خاص و جزئیات آن آشنا باشید بهتر می‌توانید تفاوت‌های کیف‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهید چون افراد متقلب و کپی کار هرچه تلاش کنند نخواهند توانست این لوگو را بدون خطا و زدگی در آورند. به این مساله هم دقت کنید که در برخی کیف‌ها، لوگو به صورت فلزی برجسته و یا نوشته‌های حک شده و یا چاپی روی کیف درج می‌شود و اگر در نحوه درج شدن تفاوتی وجود داشته باشد آن کیف قطعا تقلبی است.

اندازه‌ها

هرچند برندهای معتبر در هر فصل تغییراتی در کیف‌های خود اعمال کرده و آن‌ها را به روز می‌کنند اما برخی از ویژگی‌های اساسی این کیف‌ها ثابت باقی می‌ماند که ابعاد کیف یکی از آن‌ها است. هر کیف خاصی با برند مشخص و شناخته شده ابعاد مشخصی دارد که هرگز تغییر نمی‌کند و در همه محصولات ثابت است. پس اگر این اندازه‌ها را بدانید تشخیص کیف تقلبی کار ساده‌ای خواهد بود و اگر خطایی بالاتر از یک سانتی‌متر مشاهده کردید آن کیف تقلبی است.

چطور کیف‌های تقلبی را از کیف‌های اصل تشخیص دهیم؟

یراق آلات و اقلام همراه

به خاطر داشته باشید در تشخیص کیف اصل از تقلبی، چیزهایی که همراه کیف هستند بیش از خود کیف اهمیت دارند. پوشش محافظ کیف، کارت گارانتی و یراق آلات کیف مثل بند آن، قفل، دسته و قطعات فلزی دیگر باید در بهترین کیفیت ممکن باشند. کارت گارانتی و محافظت کیف را از هر نظر بررسی کنید تا در نوشته‌ها و لوگوی آن اشتباهی رخ نداده باشد. یراق آلات کیف باید از جنس سنگین و فلزی باشند و اگر حس کردید این یراق آلات سبک هستند و از پلاستیک فلزکاری شده ساخته شده اند کیف مورد نظر قطعا تقلبی است.

محل خرید

این که کیف خود را از چه فروشگاهی تهیه می‌کنید اهمیت زیادی دارد چون هرگز انتظار نمی‌رود یک مغازه معمولی و ساده کیف‌هایی از برندهای معتبر را ارائه کند مگر این که تقلبی و کپی باشند. برای خرید چنین کیف‌هایی حتما به نمایندگی‌ها (اگر وجود داشته باشند) و یا به فروشگاه‌های معتبر و بزرگ و فروشگاه آنلاین معتبر مراجعه کنید که البته در این فروشگاه‌ها نیز احتمال تقلبی بودن کیف‌ها وجود دارد و به بررسی دقیق‌تری نیاز دارند.

جزئیات دیگر درباره کیف‌های تقلبی

هرچه کیف‌های اصل بیشتری را مشاهده کرده باشید و به دقت به جزئیات آن‌ها دقت کرده باشید مهارت شما در تشخیص کیف‌های اصل و تقلبی بیشتر خواهد شد. کیف اصل از برند معتبر از موادی با بهترین کیفیت ساخته شده است و اگر چرم باشد قطعا از چرم اصل و با بالاترین کیفیت ساخته شده است. دوخت روی این کیف‌ها یکدست و هم اندازه و با بالاترین کیفیت و دوام ممکن انجام شده و در هیچ قسمتی از آن زدگی و ایرادی مشاهده نمی‌شود.

تولیدی کیف تاج محل با هدف عرضه محصولات متنوع و با کیفیت در زمینه تولیدی کیف کمری، کیف های مدرسه، کیف های دستی و… تاسیس گردیده است. این تولیدی از بهترین مواد اولیه جهت تولید استفاده می نماید. محصولات تولیدی این مجموعه توسط تیمی با تجربه و طراحان حرفه ای طراحی و دوخته شده است.

ما درتاج محل، سعی نموده ایم کیفیت تولید انواع کیف را همراه طراحی ماندگار و همگام با مدهای روز جهان، به مشتریان عرضه داریم.جهت مشاوره و یا خرید با ما در تماس باشید.

 کیف دوشی

کیف کمری

کوله ورزشی

کیف زنانه

+ نوشته شده توسط Sanateshargh2018 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر