تبلیغات

در مورد آب قلیایی شش وجهی بیشتر بدانیم

۰

در مورد آب قلیایی شش وجهی بیشتر بدانیم : آب مایعی است که از H2O تشکیل شده است، هیدروژن و اکسیژن به دلیل داشتن بارهای مثبت و منفی همدیگر را جذب می  کنند. در طبیعت با توجه به انرژی و حرکتی که آب دارد، H2O هایی که با هم پیوند می دهند تعداد شش مورد در پایدارترین حالت  است و بشدت هم در حال گردش به دور خود هستند، نمونه آن آب برف و باران است.

کریستال آب شش ضلعی دارای اندازه 60 هرتز و دقیقا هم اندازه دهانه سلول است، در این حالت آب براحتی وارد سلول شده و خارج می شود و علاوه بر این املاح مورد نیاز هم براحتی در دسترس سلول قرار می گیرد.  

در مورد آب قلیایی شش وجهی بیشتر بدانیم

مزایای آب قلیایی شش وجهی نسبت به سایر آب ها

در آبهای دیگر مثل آب شهری به دلیل این که یکسری فرآیندهایی اتفاق می افتد و آب از حالت طبیعی خارج می شود و به خاطر این که انرژی خود را از دست داده اند و بار دار هستند کریستالهای آب بجای شش ضلعی تا 90 پیوند تشکیل داده بنابراین کریستالهای آب شهری بزرگ می شود و یک کریستال 90 ملکولی داریم.

در آب شهری  که همه مدل آب از شش ضلعی تا خوشه های کریستال بزرگ داریم، ملکولهایی می توانند جذب سلول شود که دارای اندازه کوچک هستند و خوشه های آبی بزرگ(آب نیمه هیداراته) قابلیت جذب خیلی کمتری در سلول دارند، طبیعتا املاح رسانی و سوخت و ساز  کمتر می شود و در بلند مدت تاثیر نامطلوب خود را نشان می دهد.  ممکن است سلول تشنه باشد اما با خوردن آب هم آبرسانی درست انجام نشود و در دراز مدت باعث پیری سلول شود.

منابع آب قلیایی شش وجهی مانند آب چشمه که در کوهستانها و از مخازن برف و باران تامین شود و در حرکت هم باشد آب خوبی است نفوذ پذیری بسیار بالایی دارد، همه جا قابل دسترس نمی باشد.

در مورد آب قلیایی شش وجهی بیشتر بدانیم

اندازه خوشه های آب قلیایی شش وجهی چگونه است

اندازه آب قلیایی شش وجهی تقریبا در حد خوشه های آب شهر که دارای خوشه های ملکولی120 تا 150 هرتز است، همچنین مشابه بودند با تصفیه آبها چون تصفیه آبها هم املاح آب را می گیرد اما خوشه های آب شهری را کوچک و یا منظم نمی کند.

دستگاه های تولید آب قلیایی از شایعه تا واقعیت

دستگاههای تولید کننده آب قلیایی که در بازار وجود دارد آب شیرین کن است که آب نمک دار وارد آن می شود و آب  شیرین یا آب خالص می گیریم،  مقدار زیادی آب هم در فرآیند شیرین کردن که بصورت اسمز معکوس انجام می شود  و فرآیند 6 تا 7 مرحله ای است هدر می رود، برای یک لیوان آب دو لیوان آب هدر می رود، در خیلی از مناطق کشور ما نیازی به انجام چنین فرآیندی برای آب نیست، چرا کهTDS  قابل اغماض است و می تواند انجام نشود، متاسفانه  در جامعه ای که ما آب نداریم  مشکل و کمبود آب داریم، بواسطه دستگاههای تولید کننده آب قلیایی خانگی شاید میلیون ها لیتر آب روزانه  هدر می رود و حتی این دستگاه ها قادر نیستند یک آب آشامیدنی با حداقل مواد معدنی تولید کنند چه برسد به تولید آب قلیایی .

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم از آب قلیایی تولید شده در کارخانجات استفاده کنید زیرا فرآیند تولید آب قلیایی در این کارخانه ها به صورت متمرکز با دستگاه های ویژه صورت می پذیرد

دستگاه های آب یونیزه قلیایی و شش ضلعی در کارخانجات آب را تصفیه، شش ضلعی، قلیایی و یونیزه هم می کند، بصورت حرفه ای، و مبنی بر دانش و با الهام از طبیعت طراحی و ساخته شده است. تولید آب قلیایی به این صورت است که املاح نامناسب گرفته شود نه همه املاح، همچنین در فرآیند تولید، کلر آب و اگر آفت کش ها و مواد شیمیایی داخل آب باشد گرفته می شود، اما گچ آب که شامل بیکربنات ها است از آب گرفته نمی شود چرا که منیزیم و کلسیم  آن  برای استحکام استخوان مورد نیاز است.

تفاوت آب قلیایی شش وجهی با آب آشامیدنی شهری

آب قلیایی شش وجهی چندین تفاوت با آب شهری دارد، نفوذپذیری بسیار بالایی دارد، خاصیت آنتی اکسیدانی کمی و از پیری زودرس و مشکلات سلولی جلوگیری می کند، آبهای قلیایی شش ضلعی گاز کمتری در خود جذب می کنند. حبابها را در آب شش ضلعی نداریم، آب دارای حباب باشد در معده قابلیت جذب ندارد و باید برگردد که باعث رفلاکس می شود و دومین ایراد این است که معده ای که می توانسته آب را فرضا در 5 دقیقه جذب کند در ده دقیقه آن را جذب می کند و در بلند مدت در بیماریهای گوارشی تاثیر گذار است.

چنانچه آب قلیایی شش ضلعی در یک کتری پر از گچ ریخته شود گچ ها را پاک می کند. آب قلیایی شش ضلعی اگر هوا ندارد باعث بهبود نفخ و کاهش رفلکس می شود.

خواص درمانی آب قلیایی شش وجهی

به منظور بررسی خواص درمانی این آب، در تحقیقی و تحت نظارت یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه، تاثیر درمانی آب قلیایی شش ضلعی حاصل از این دستگاه، بر روی یک جامعه بیمار 75 نفری در یکی از بیمارستان های شیراز انجام و مشخص شد بعد از دو ماه استفاده از این آب 70 نفر از بیماران بیماری رفلکس و نفخ بهبود یافته بودند، در همین تحقیق مشخص شد که آب قلیایی شش ضلعی تاثیر مثبتی در بهبود و جلوگیری از سنگ کلیه دارد و در یازده نفر از این جامعه تحت بررسی بعد از دوماه مصرف این آب، سنگ کلیه دفع و یا کوچک شده بود.

آب قلیایی شش ضلعی خواص درمانی دیگری هم دارد، برای نمونه بیان شده همان طور که گچ کتری را می تواند پاک کند، در داخل عروق هم می تواند از تشکیل پلاکتها جلوگیری کند چون حلالیت بالایی دارد و در دراز مدت می تواند بیماریهای قلبی را کاهش دهد

+ نوشته شده توسط Sanateshargh2018 در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر